Kontaktpersoner i AB Firkanten

Bestyrelsen Adresse Mail Telefon
Bente Bruun Prinsessegade 77, 3. sal bentebruun@hotmail.com 20 94 84 91
Christel Dall Bodenhoffs Plads 16, 1.tv DallChristel@gmail.com 40 26 77 09
Katrin Dragsted Prinsessegade 77a, 4.sal Katrin1@live.dk 31 26 27 69
Marina Lindquist Bodenhoffs Plads 18, 4. th marinalindquist@gmail.com 27 11 66 24
Preben Søgaard-Jørgensen Bodenhoffs Plads 16. 2. sal preben@sogaard.nu 30 37 88 63
Randi Jørgensen Prinsessegade 75b, 1. tv Mail4randi@gmail.com 21 25 51 93
Ville Witt Bodenhoffs Plads 14, 2. tv Ville.witt@gmail.com 31 16 56 16
Suppleant      
Erik Thomsen Prinsessegade 77a 2. sal erikthom@gmail.com 32 95 00 69
Sekretær      
Birgitte Kaas Prinsessegade 77a 3. sal bgkaas@gmail.com 61 69 05 17
Administrator      
Boligexperten
Att: Christina Fredborg
Vesterbrogade 12, 4, 1620 København V christina@boligexperten.dk 33 29 10 38
3322 66 93 (fax)
Varmemester      
Kim Olsson Bodenhoffs Plads 16, 1. th kimo@comxnet.dk 42 58 13 02
Vivevært      
Kim Olsson Bodenhoffs Plads 16, 1. th kimo@comxnet.dk 42 58 13 02
Vaskerivicevært      
Kim Olsson Bodenhoffs Plads 16, 1. th kimo@comxnet.dk 42 58 13 02
Gårdlavsrepræsentant      
Randi Jørgensen Prinsessegade 75b, 1. tv Mail4randi@gmail.com 21 25 51 93
Anette Sørensen Prinsessegade 75a, st janette@comxnet.dk 32 95 93 90
Havegruppe      
Katinka Haxthausen Prinsessegade 75, st. tv haxt@mail.dk 32 54 38 87
Jan Søgård Jensen Prinsessegade 75a, st janette@comxnet.dk 32 95 93 90
Fællesrumskoordinator      
Katinka Haxthausen Prinsessegade 75, st. tv haxt@mail.dk 32 54 38 87
Loftrumskoordinator      
Ville Witt Bodenhoffs Plads 14, 2. tv Ville.witt@gmail.com 31 16 56 16
AB Firkanten - telefon 32 57 56 73 - den første mandag i måneden fra 18 - 19