Kontaktpersoner i AB Firkanten

Firkanten Adresse Mail Telefon
Kontor,
1. mandag i måned kl. 18-19
Bodenhoffs Plads 16, st. 1430 Københ. K firkanten@comxnet.dk 32 57 56 73
Bestyrelsen      
Antonio Rodrigues-Andersen Prinsessegade 75 4. sal antoniodk@me.com 26 28 50 91
Bente Bruun Prinsessegade 77, 3. Sal bentebruun@hotmail.com 20 94 84 91
Jonas Haxthausen Prinsessegade 75A, 3. sal jonashaxthausen@gmail.com 26 25 13 82
Josefine Nordin Kaarsberg Bodenhoffs Plads 18, 2 ljnk@hotmail.dk 31 71 02 16
Linda Balle Bodenhoffs Plads 22, 4. th ballegrafik@yahoo.dk 20 70 04 08
Marina Lindquist Bodenhoffs Plads 18, 4. th marinalindquist@gmail.com 27 11 66 24
Niels Knabe Bodenhoffs Plads 14, 4 nknabe@dadlnet.dk 29 64 46 50
Suppleanter      
Rolf Vinkel Prinsessegade 75 B st rolf.vinkel@gmail.com 61 68 24 99
Valdemar Vest-Lillesøe Bodenhoffs Plads 20, 5. val@vestfilm.dk 30 74 08 34
Administrator      
Boligexperten att. Christina Fredborg Vesterbrogade 12, 4, 1620 Københ. V christina@boligexperten.dk 33 29 10 38
33 22 66 93 (fax)
Varmemester      
Kim Olsson Bodenhoffs Plads 16, 1. th. kimo@comxnet.dk 42 58 13 02
Vicevært      
Kim Olsson Bodenhoffs Plads 16, 1. th. kimo@comxnet.dk 42 58 13 02
Vaskerivicevært      
Kim Olsson Bodenhoffs Plads 16, 1. th. kimo@comxnet.dk 42 58 13 02
Gårdlavsrepræsentant      
Randi Jørgensen Prinsessegade 75B, 1. tv. mail4randi@gmail.com 21 25 51 93
Anette Sørensen Prinsessegade 75A, st. janette@cmxnet.dk 32 95 93 90
Havegruppe      
Katinka Haxthausen Prinsessegade 75, st. tv. haxt@mail.dk 32 54 38 87
Jan Søgård Jensen Prinsessegade 75A, st. janette@cmxnet.dk 32 95 93 90
Antonio Rodrigues-Andersen Prinsessegade 75, 4 sal antoniodk@me.com 26 28 50 91
Inge Thomsen Prinsessegade 75B, 1 sal inge@ullestad.dk 22 55 16 07
Matilde Prinsessegade 75A, 3 sal    
Praksisgruppe      
Linda Balle Bodenhoffs plads 14, 2 tv ballegrafik@yahoo.dk 29 70 04 08
Bente Bruun Prinsessegade 77, 3. sal bentebruun@hotmail.com 20 94 84 91
Katinka Haxthausen Prinsessegade 75, st. tv haxt@mail.dk 32 54 38 87
Randi Jørgensen Prinsessegade 75B, 1 tv Mail4randi@gmail.com 21 25 51 93
Jeanette Paludan Prinsessegade 75, 2 tv j.palludan@hotmail.com 30 48 02 75
Fællesrumskoordinater      
Katinka Haxthausen Prinsessegade 75, st.. haxt@mail.dk 32 54 80 79
Loftrumskoordinator      
Marina Lindquist Bodenhoffs Plads 18, 4. th marinalindquist@gmail.com 27 11 66 24
Bente Bruun Prinsessegade 77, 3. Sal bentebruun@hotmail.com 20 94 84 91
AB Firkanten - telefon 32 57 56 73 - den første mandag i måneden fra 18 - 19